Logo Logo
Potřeby pro gelovou a akrylovou modeláž - nákup online
  • 08.08.2019
  • Potřeby pro gelovou a akrylovou modeláž - nákup online

Nejspíš stěží najdete specializovaný kamenný obchod, který by nabízel manikérské potřeby pro nehtovou modeláž. O to horší bude situace, pokud budete z menšího města. U nás toto neplatí.

Nejjednodušším a také nejrychlejším způsobem, jak si pořídit nezbytné produkty pro nehtovou modeláž je bezpochyby on-line nákup v některém ze specializovaných eshopů.

Pojďme si představit některé z potřeb, bez kterých se manikérka, zabývající se nehtovou modeláží, zcela jistě neobejde.

V prvé řadě budete potřebovat UV lampu pro vytvrzení nehtů. Další nezbytnou pomůckou jsou UV gely, jež jsou k dostání i v celé škále barev, lepidla pro upevnění nehtového tipu. V neposlední řadě budete potřebovat tzv. bloky pro zmatnění nehtů, pilníky pro úpravu a zkrácení vlastních i umělých nehtů, štětečky na nanášení UV gelů, tipy, zdobící laky, laky pro francouzskou manikúru, samolepky, zdobící kamínky aj. Důležité je také nezapomínat na dezinfekční přípravky, kterými očistíte jednotlivé nástroje. Nejspíš těžko budete po každé zákaznici „vyhazovat“ dané dřívko, štěteček aj.

Vedle jednotlivých potřeb, si můžete pořídit i kompletní sady určené pro nehtovou modeláž. Setkat se můžete s již připravenými, sestavenými sadami, nebo je také možné si nechat sadu sestavit přímo na míru. Výhoda takových sad spočívá především v tom, že častokráte ušetříte oproti nákupu jednotlivých pomůcek.